Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Tavaly érettségiztem, nem vettek fel egyetemre, ezért elmentem OKJ-s képzésre. (iskolarendszerű) 2 éves a képzés, most megy le az első év, gyakorlati helyet kell keresni, de nem vagyok benne biztos hogy nekem való ez a szakma. Jelentkeztem megint egyetemre is de igazából az a szak sem vonz túlzottan, az újraértettségi meg idén elmarad.


Gondolkozok rajta hogy abbahagyom ez a képzést és keresek valami másikat, de mindenki azt mondja hogyha már elkezdtem akkor fejezzem be különben csak időpocséklás volt az egész. De ha befejezem akkor meg van egy szakmám amiben nem valószínű hogy valaha is fogok dolgozni.. (egyszerűen azért mert vannak osztálytársaim akik fényévekkel vannak előttem, sőt én egész béna vagyok)


Valami tipp?


19/F



2016. ápr. 24. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem érettségiztél újra most, ha egyetemre akarsz menni? Én a helyedben felkészültem volna szintemelőre egy év alatt..
2016. ápr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
magántanárra nem telik, azt meg nem hiszem hogy magamtól jobban fel tudtam volna készülni mint akkor amikor heti 4-5 órám is volt az adott tárgyból.
2016. ápr. 24. 17:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!