Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magiszter Sulinak Szolnokon...

Magiszter Sulinak Szolnokon van éjszakai tagozata?

Figyelt kérdés
ÉS ha van, hogyan működik? Mennyi a tandíj? Sokszor hallottam, hogy rossz Iskola, de legyen ez a legnagyobb bajom.

2016. ápr. 26. 15:09
 1/3 anonim válasza:
Van éjszakai tagozata, egy ismerősősöm fia oda jár. Két éves intenzív képzés. :)
2016. máj. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1.Milyen az iskola?
2017. jan. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Andi(ka) ***** válasza:
Az éjszakai képzés felnőttoktatás lenne? xD Mer' az van,este,azaz 15órától estig nyomják a felnőtteknek. Ez 2éves,érettségire épülő. Én most végeztem ott,20.000Ft-volt a tandíj minden évben,úgy fizeted,ahogy tudod. Ha jó a tanulmániy eredményed,akk kapsz rá kedvezményt. Tapassztalatból tudom,mennyire fikázzák az iskolát,de csak mert ,,lenézik" Nem adják ki 1könnyen az érettségit,azért meg kell küzeni,ott is kell tanulni. A tanárok segítőkészek,felkészítenek az érettségire. Az igazgató nő is tiszteletre tanít,de megvan a harmónia,a közösség,ezért szeretnek oda járni.
2018. jan. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!