Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen Háziorvosi igazolás...

Milyen Háziorvosi igazolás kell a ZMNE alkalmassági vizsgájához?

Figyelt kérdés
A felvételi tájékoztatóban azt írják hogy a jelentkező vigye magával a vizsgára "a háziorvos, vagy a házi gyermekorvos igazolását a jelentkező által ismert krónikus betegségéről, vagy annak hiányáról". A kérdésem hogy ez valamilyen formanyomtatvány, amit le lehet szedni a netről és az orvosom kitölti? Vagy az orvosoknak van ilyen lapjuk amit kitöltenek?
2010. ápr. 7. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Felmégy a háziorvosodhoz, megmondod neki, hogy kell neked az iskolába egy alkamassági vizsgálat, és ő ad. Vagy megvizsgál, vagy nem.(légzés, szív, szem...bla-bla) Engem nem vizsgált, csak ideadta. Valahol pénzbe kerül, valahol nem. Nekem nem kellett fizetni, ismerősömnek 2500, volt, míg a másiknak 5500.

Tüdőszűrős papírt nem kérnek? Ha igen, akkor előbb azt csináltasd meg. Menj el tüdőszűrésre, de ne mondd, hogy iskolába kell, mert akkor lehet ki kell fizetni, csak általánosan kell, és kész.

2010. ápr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen szakon leszel? Kemény suli, kemény állóképesség vizsga...,legalábbis régen. Sok sikert! Gratulálok, ha felvettek.
2010. ápr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ első! Tüdőszűrőn már voltam, sajnos kérdezték minek kell, én meg mondtam hogy suliba, le is húztak rólam 840 Ft-ot:P Egyébként az állóképességtől nem tartok, az megy, egyedül attól félek hogy az egészségügyi vizsgálaton derül ki hogy valami nem oké:(

Elsőre a katonai vezetőit, másodiknak a katonai gazdálkodási szakot jelöltem meg,

ja és köszi második:)

2010. ápr. 7. 20:38
 4/7 anonim ***** válasza:

1 és 2. Ugyanaz vagyok! :) Hát igen, a tüdőszűrőt is meglehetett volna úszni, de úgy látom kibírható összeg volt.

A háziorvostól kérdezd meg, hogy mennyibe kerül, adj neki pénzt, vagy az árárnál többet, és kérd meg, h ne vizsgáljon meg. Már, ha olyan az orvos. Csak akkor kell félned, ha szívproblémád van (szívzörej, túl gyors szívverés), ha erős szemüveged van. A többi általában nem nagyon kifogásolható, ezeket nézik jobban.

Egyébként szívesen.

2010. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen második olvasatra rájöttem:D a háziorvosom pedig a rokonom szóval vele nem lesz gond:D
2010. ápr. 7. 22:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Megvolt már az alkalmassági?
2010. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen megvolt, átmentem :) az orvosom pedig írt csak simán egy "cetlit" hogy minden ok, de nem különösképpen nem foglalkoztak vele
2010. máj. 26. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!