Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyenek a pécsi Nagy Lajos...

Milyenek a pécsi Nagy Lajos Gimnáziumban a tesiórák?

Figyelt kérdés

Jövőre ott kezdek, és állítólag valamilyen férfi lesz a tesitanárom.

A honlapon láttam egy videót az akkori 11.b órájáról, és az nagyon tetszett.

Milyen egy átlagos óra? Sok a felmérés, illetve a sima futás?

L



2016. ápr. 29. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy nem a pics*a H.K. lesz a tesitanárod. (Ő egy nő.)

Amúgy sok a felmérő, sokat kell futni, de néha vannak játékos és érdekes órák is. Ugye csak 3 tesi van és kell mellé egy délutáni sportot választani. Szóval csak hármon kell szenvedni.

2016. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.:)

Miért, mi a baj vele?

2016. ápr. 29. 19:46
 3/7 A kérdező kommentje:
És milyen délutáni sportok vannak, milyen időpontokban?
2016. ápr. 29. 19:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát inkább nem írom le, hogy mi a baj vele.. :DD remélem, te sosem fogod megtapasztalni.

Sok féle sport van: kézilabda, röpi, kosár, foci, tollas, vívás, floorball. Általában 9-10. órában tartják őket, szóval elég későn.:/

2016. ápr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát az tényleg elég rossz időpont:/

Hát, ha ennyire rossz, akkor én is remélem. Nem Kriszta véletlenül a kersztneve?

Melyik szakon vagy amúgy?

2016. ápr. 30. 10:12
 6/7 anonim ***** válasza:

De igen, ő az.

Már leérettségiztem, de 4 évig ez a szerencsétlen volt a tanárom. Előtte is utáltam a tesit, de ő olyan szinten megalázott többször is, hogy végképp hányingerem volt már a tesi óráktól a végére.

Persze, akiket kedvel, azokkal nagyon jófej, de egy normális tanár nem ilyen.


Amúgy nem olyan rossz, hogy délután kell menni, mert így délelőtt kevesebb óra van. (Képzeld ha még a sok marhaság mellé be akarnának ékelni pluszba MÉG kettő tesit.)

Melyik osztályba mész és ki lesz az ofő?:)

2016. ápr. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor tudom kiről beszélsz, az egyik mostani osztálytársam anyja:P alsóban nagyon paráztam tőle:D

B-s leszek, és Andrásfalvy lesz az osztályfőnök:D

2016. ápr. 30. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!