Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek hogy sikerült a magyar...

Kinek hogy sikerült a magyar érettségi? Meséljetek!

Figyelt kérdés
Nekem jól ment, kíváncsi vagyok, nektek hogy sikerült :)

2016. máj. 2. 18:56
 1/4 anonim válasza:
Hát megoldó kulcsot nézve az első részben a 40 pontból minimum 35 de lehet több is lesz aztán novellát elemeztem szerintem jó lett laza 4 oldalt írtam csak de szerintem elég lesz hogy a 60-ból egy 45-50 pontot kapjak mert szerintem jó lett :P nem volt nehéz egyáltalán csak szerintem nagyon retardált szövegek voltak vagyis számomra.
2016. máj. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A szövegértésem szerintem egész jó lett, viszont a novella elemzést nagyon félreértelmeztem. Túl sokat láttam bele. Beleírtam, hogy amikor Gyurka végső helyet talált magának a csaj keblei között az igazából egy álom volt és Gyurka halálát jelképezte. Szóval kicsit elcsesztem. :D
2016. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szövegértés kb. 30 pont, a fogalmazás szerintem szintén 30 pont lehet, igazából nem tudom, hogy jókat írtam-e, és mit tud értékelni belőle a magyar tanárom. :D 5 oldalt írtam az összehasonlító elemzésből, beleírtam a szovjet és osztrák elnyomást is, és a forradalomvárást (ami meg is történt 8, míg a másiknál 1 év múlva).

Igazából csak 2-esre hajtok, holnap matekon majd 80%-nál többet fogok szerezni, az roppant könnyű középszinten.

2016. máj. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Talán egész jól sikerült. Hali Reggel felkeltem hamar és jól kisza*rtam magam. Az nagyobb megkönnyebbülés volt, mint mikor letettem a ceruzát. Na de ez csak elkalandozás. Jól számoltam mindent, de az ellenőrzést azt elfelejtettem mindenhol. Amúgy jól sikerült, a novellát elemeztem.
2016. máj. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!