Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az informatika érettségiben...

Az informatika érettségiben milyen gyakran fordul elő, hogy lehet választani powerpoint és weblapszerkesztés közül?

Figyelt kérdés

2016. máj. 2. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Választani sosem lehet.

Vagy az egyik van a feladatsorba vagy a másik.

2016. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem lehet választani.
2016. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]


akkor itt miért van 2A és 2B feladat?

2016. máj. 2. 21:11
 4/8 anonim válasza:
Mert az 1 feladat csak 2 nagyobb, egymástól eltérő részből áll. Ha megnézed a pontozást akkor láthatod, hogy mind a 2-t beleszámítják az összpontszámba.
2016. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jaa, értem, a pontozást nem figyeltem :D köszönöm a választ. Remélem, idén nem lesz, csak ppt,mert nem szeretek weblapot szerkesztgetni
2016. máj. 2. 22:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert régen mindig mind a kettő volt, és összesen 5 feladat, és 2010-ben kisorsoltak egy régebbi feladatsort, de akkor már összevont prezentáció és weblapkészítés volt a 2-es feladat, így oldották meg.

Ha bármit választani lehetne, az kifejezetten oda lenne írva, mint a többi tárgynál.

Az informatika nem kívánságműsor. :-)

2016. máj. 3. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kalkuláld ki, szerintem úgy van, hogy egyik évben ez másikban az, nézd vissza mondjuk 2012-15 között, hogy ,hogy volt. Bár a PP nagyon egyszerű, a Kompozer már nem sajnos, de én infó óra nélkül is letudtam érettségizni, szóval neked még simábban fog menni :) sok sikert!
2016. máj. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :) tavaly én is későn tudtam meg, h infóznom kell, így én sem voltam egy tanórán sem. Mégis elég jól sikerült, fel is vettek, de úgy alakult, hogy most újraérettségizek belőle, mert ezzel tudok a legegyszerűbben többletpontokat szerezni az idei felvételihez! :D
2016. máj. 3. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!