Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leendo vagy ex gimiseket...

Vuldi kérdése:

Leendo vagy ex gimiseket kerdezem, melyik sulit javasolnatok a kov budapesti gimik kozul?

Figyelt kérdés

netrol kapott hivatalos rangsort mutatom itt.

tudtok ajanlani, vagy negativ velemeny is erdekelne

esetleg Karinthy kettannyelvurol is van hiretek XVIII ker ben? koszi elore is



1.


Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium



2.


ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium (Budapest)



3.


Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium



4.


Lovassy László Gimnázium (Veszprém).....ez nem erdekel:)



5.


ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium (Budapest)



2016. máj. 3. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Apáczais vagyok, szerintem mindenképp érdemes idejönni.

A közösség szuper, a tanárok jól tanítanak, segítenek ha lemaradsz, akár szünetben/órák után.

Több tanár tankönyvíró is egyben (pl. Villányi, Száray Miklós, Borhegyi Péter stb).

A második idegen nyelvoktatás nem olyan erős, de azért vannak jó tanárok.

Az amgol nyelvoktatás elég jó, a második idegennyelv kötött (a Radnótiban is...).

Pl. tanulmányi versenyek mellett disputából (vita) is nagyon eredményes az iskola.

OKTV-n is jól szerepelünk, de a legtöbb egyéb versenyen is.

Nincs olyan sok program, mint az Eötvösben, de vannak jó programok, táborok meg pláne :D

A tanárok közvetlenek, nyitottak és jófejek.

Nagyon ajánlom :D


Az Eötvösbe járnak ismerőseim. Kemény...

Szabadelvűek a tanárok, ami talán jó, talán nem.

Én pl voltam itt szóbelizni, ez bolt a második a rangsoromon.

A tanárok közvetlenek, de talán kevésbé, mint az Apiban.

Az oktatás (szerintem...) nem eredményközpontú, és pl. természettudományin talán nehezebb a magyar és a történelem, mint humánon.

A programok is időt vesznek el.

De ha neked ez tetszik, válaszd az Eötvöst:)


A Radnótit annyira nem ismerem, de erős, jó gimnázium. Az ART-osok (csereprogram, a 3 ELTE gyakorló gimi között) kicsit furák voltak, de jófejnek tűntek.

De pl. ők is, meg a mi ART-osaink is mondtak negatív dolgokat is.


A Fazekas erős, matekos suli. Annyira jól nem ismerem, de jókat mondanak róla az odajárók.

2016. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. A karinthy nywlvwkbol jo eros:) ket evwn belul a kozepfokit biztos erettsegire meg a felsofokut is leteszed. Ez szinte biztos:) a tobbi sulitol csak igy tudok felemenyt mondani h miket olvasgattam hallottam. Apaczai jo kozosseg. Fazekas eros matek es egy kicsit "allitolag versenyistallo". A radnotiba nyolcadik utan nem fogsz tudni mwnni mert hatosztalyos. Az eotvosrol azt mondjak eleg eros de jo suli. Viszont amit elmondanek h ha a budapesti rangsort nezed (2015) akkor a harmadik (!!) helyen all egy suli aminek az a neve h Szent istvan gimi. En oda megyek. Ugye nagyon eros mint ezek a gimik:) a kozosseg jo:) a diakok nagyon kefvesek:) a tanarok tobbsege jofej:) az iskola belulrol egesz jol nez ki:) nekem nagyon tetszik:) az erettsegiatlag nagyon magas:) es nem versenyistallo:) a masik h kilepsz a sulibol es a varosligetbe vagy:) ha valami kerdesed van netalantan felkeltettem az erdeklodesedet akkor nyugodtan irhatsz privatot:) hodd el nagggyon jo suliii:D es a 3.helyen van!!
2016. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Szent Istvánban tavaly erős évjárat volt, már 11.

Egyre gyengébb osztályok indulnak.

Ettől még erős, főleg matekból... De az tény, hogy nem valószínű, hogy lesz még egy 2015...

2016. máj. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lány vagy vagy fiú?
2017. okt. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen tagozatra mennél?
2017. okt. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!