Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A laktózérzékenységért jár...

A laktózérzékenységért jár többletpont a felvételieljárásban?

Figyelt kérdés
Laktózérzékeny vagyok. Papírom is van róla. Idén felvételizek és úgy tudom, hogy a lisztérzékenyeknek jár a többletpont. Arra lennék kíváncsi, hogy a laktózérzékenység is számít?

2016. máj. 3. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, és ha náthás is vagy, akkor duplázzák a többletpontjaidat.
2016. máj. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jár, a lisztérzékenyeknek sem. Emiatt miért indulnál hátrányból...?
2016. máj. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én kérek többletpontot a 8.75-ös szememre.
2016. máj. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges már a kérdés önmagában is... Meg az is, hogy egyre többen minden sz(a)rért kedvezményt akarnak. Jellemtelen alakok...
2016. máj. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A NAV-nál fogyatékosságnak számít, és jár egy minimális adókedvezmény. Ennek oka, hogy a laktózmentes termékek drágábbak, és ezért megtámogat az állam. Valószínűleg innen jött a félreértés, hogy akkor a felvételin is plusz pont, de nem. Minden felvételéző keresi, hogy hogyan kaphat még pontot, és a kérdező legalább nem csalni akart. A gond azokkal van, akik elintézik, hogy hátrányos helyzetűnek legyenek minősítve pedig nem azok. Tudok ilyet mondani, emlékszem az "én időmben" híre is ment, hogy hogyan lehet ilyen papírt szerezni (eredetit, nem hamisat). Még pofátlanabb, aki magát az érettségi feladatsort szerzi meg, mert bizony a nyomdából az is ki szokott szökni valahogy pár nappal előtte. Ennél is pofátlanabb, aki nemes egyszerűséggel lefizeti a vizsgáztatót, amire szintén tudok példát. Igaz az nyelvvizsga volt.
2020. máj. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!