Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meddig és milyen módon cikizte...

Meddig és milyen módon cikiztek titeket miután kihagytátk az osztálykirándulást? Megérte kihagyni? Igaz, hogy azok a legjobbak?

Figyelt kérdés
Három napos erdei iskolárol van szó... Nem jövök ki jól az osztállyal így is csak kényszerből kerültem egy szobába senki se ajánlotta fel hogy oda menjek, kérdeztem is a barátaimat és még én voltam a rossz hogy ezt hogy gondolom.

2016. máj. 5. 07:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem jössz ki az osztályoddal akkor ígyis-úgyis cikizni fognak. De ha kihagyod, legalább nem kell 72 órát eltölteni velük egyhuzamban.
2016. máj. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
En általános iskolás koromban nagyon rosszul voltam a buszon, most mar nem kinottem na mindegy ez miatt nem mentem erdei iskolába mondjuk teny hogy utaltam őket sot meg a tanárokat is de a fő indok ami miatt nem mentem az a buszozás volt házi orvos rendes volt leigazolta az egesz hetet na mindegy lenyeg hogy meg én voltam a szar szemétláda amiert nem mentem meg hogy egy hétig otthon henyeltem biztos őnekik meg ott kellett lenni ez is bajuk volt meg hogy kulonckodok meg ilyeneket mondtak kb 10 éve volt ez
2016. máj. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj. Senkit nem fogsz érdekelni. Mindenki magával van elfoglalva, nem a másikkal. Ha utálod az osztályodat, akkor neked biztos nem az lenne a legjobb.
2016. máj. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi soha nem cikiztünk senkit, aki nem jött kirándulni, akár jóban voltunk vele, akár nem. Magánügy. Beállítottság kérdése, hogy ki mennyire élvezi ezeket, nekem nem tartoznak életem legnagyobb élményei közé.
2016. máj. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!