Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Köteles vagyok megmondani az...

Köteles vagyok megmondani az iskolában, melyik egyetemre jelentkeztem?

Figyelt kérdés
Megjelöltem egy szakot is, amire kevés az esélyem, de hátha. Nem szeretném nagyon reklámozni, amíg még nem derül ki. A felvi.hu tudtommal nem küld nekik semmit, hogy kit hova vettek fel. Azt mondták le kell adni az iskolának a sorrendünket is. Megtehetem, hogy azt mondom nem szeretném, amíg nem biztos? Nejtek be kellett adni?
2016. máj. 5. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Semmit sem kell mondanod nekik. AKár azt is mondhatod, hogy sehova sem jeelntkeztél, nem tudják leellenőrizni.
2016. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Többiek közül sokan leírták nekik. Írt az osztályfőnök Facebopkpn, hogy mit jelöltem meg első 3 helyen. Nem akarok bunkó lenni.
2016. máj. 5. 14:59
 3/6 A kérdező kommentje:
Facebookon bocsi
2016. máj. 5. 15:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak simán hagyd ki, amit titkolni akarsz. Sosem tudja meg.
2016. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Papi Gonzales ***** válasza:

nem érezném bunkónak ha nem mondanád meg...saját ügyed

feleld azt hogy nem szeretnél válaszolni

2016. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell megmondanod, én is pont így voltam, amikor kérdezgették, simán hazudtam...
2016. máj. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!