Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy ment a mai emelt biológia...

Hogy ment a mai emelt biológia érettségi? Mire számítotok? Merre mentek tovább (egyetem, szak)?

Figyelt kérdés

2016. máj. 11. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
SZTE-ÁOK, volt 1-2 komolyabb feladat, de összességében vállalható volt.
2016. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
SE-ÁOK a cél, szerintem is könnyű volt, kevés buktatóval.
2016. máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem alapvetően nem volt nehéz, bár pár témakört (pl. a szívműködéseset és a genetikásat) alaposan át kellett gondolni és emésztgetni, de szerencsére bőven volt rá idő, és ha átlátta az ember, akkor már nem voltak nehezek a válaszok:) (Meg a II. feladat ábrájához hasonlót én még nem láttam:S)

Kíváncsi leszek az eredményre, nem csak az enyémre, az átlageredményre is - a magamét úgy 80-85%-ra tippelem.


A kémia biztosan sokkal húzósabb lesz:(

2016. máj. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olvasom hogy mindenki szerint könnyű volt,hát én megszenvedtem vele rendesen..pszichológiára mennék,ha nem rontottam volna el ennyire a bioszt,így egy év kimarad..
2016. máj. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!