Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha hajszínt változtatok...

Ha hajszínt változtatok színezővel (kék vagy zöld), és ugy mennék érettségi szóbelizni, lehet hogy diszkriminálnának és nem olyan jegyet kapnék, amit megérdemlek?

Figyelt kérdés
Ezen vacilálok....várjak vele vagy sem? Már nagyon szeretném.

2016. máj. 18. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálunk rózsaszín hajúak is érettségiztek, aztán nem lett rosszabb egyiknek sem...
2016. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem is értem az ilyet. Érettségi? Azután jön az egyetem, vagy OKJ, vagy munkahely, na ott kezdődik az igazi basztatás ilyen hülyeségek miatt.

Tudást értékelik, nem a hajad színét. Illetve ott lesz az egész tanári kar, nem tud lepontozni, ha mégis és nem úgy érzed, ott a vizsga elnök.

2016. máj. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó: egyetemen senkit nem érdekel, hogy hogy nézel ki. Kitetovált, piercinges színes hajú színötös tanulókat ismerek.
2016. máj. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig szolid voltál, akkor én biztosan nem sokkolnám őket, most egy feltűnő hajszínnel.

Nem biztos, hogy ezért rosszabb jegyet kapnál, de ne arról szóljon az érettségid, hogy milyen színű hajad lett.

2016. máj. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Eddig barna volt, semmi extra. Ezért is kérdezem, mert biztos nem ezt szokták meg, de nekem nagyon tetszene....Nem annyira erős kéken vagy zöldön gondolkodok, inkább csak kicsit világoson :)
2016. máj. 18. 13:38
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#4-essel értek egyet én is.

Ezt az 1-1,5 hónapot már csak kibírod. :)

2016. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"egyetemen senkit nem érdekel, hogy hogy nézel ki. Kitetovált, piercinges színes hajú színötös tanulókat ismerek."


Én meg olyan tanárnőt, aki hazazavarta a srácokat, akiken nem volt öltöny a szóbelin. Iskolája válogatja.


Egy ideális világban nem lenne fontos a külső. A valóságban az.

2016. máj. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden tanár más. Ha olyat fog ki aki nem nézi jó szemmel az ilyen feltűnő dolgokat, hidd el egyetemen is megszivatják.

Nem annyira komoly az egyetemi lét amennyire azt felfújják, tanárja válogatja. Az egy dolog, hogy te tudsz ellen példát, az meg a másik, hogy én meg tényeket, hogy volt ebből már szivatás. Mint írtam tanártól függ, de miért is kockáztasson ha nem szükséges, és ilyen gyámoltalan azt illetően, hogy egy sima érettségis bizottság előtt bevállalja amikor ennél csak sarkosabban fogják véleményezni.

2016. máj. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7: Szóbelire viszont kiöltözni illik. Lehet pink hajad, de ha ki vagy öltözve, akkor ok.
2016. máj. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Majd érettségi után mosd be a hajad -

Várj vele

2016. máj. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!