Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha előrehozottaztam angolból,...

Ha előrehozottaztam angolból, és osztályozót is letettem, akkor még be kell járnom órákra?

Figyelt kérdés
Utálom az angol tanárom, 4 év alatt nem tanított semmit, magamtól tanultam meg angolul, ezert is akartam eretsegizni hogy jovore ne kelljen bejarnom. De akkor még ebben az evben be kell jarnom?
2016. máj. 18. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

Mivel napközben nem tudnak "megörzőbe" berakni, ezért kénytelen vagy beülni órára, de értelemszerűen nem osztályozhatja a munkásságodat. Ha első vagy utolsó óra, akkor beszéld meg az osztályfőnököddel, hogy akkor arra az órára nem mész be, csak a másodikra, vagy hazamész róla. Mást nagyon nem tudsz tenni.


Esetleg még azt, hogy ha van könyvtár, és nyitva is van, akkor beülsz oda, de felnőtt felügyelet alatt kell lenned mindenképp.

2016. máj. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem kell bejárnod, hiszen megvan az osztályzatod angolból.
2016. máj. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérni kell egy papírt az igazgatóságtól és ők rögzítik a kérelmed, hogy nem akarsz bemenni angol órára, utána már a tanár nem kérhet számon rajtad semmit, mert valóban osztályozóval már nem kötelező bemenni. Nálunk legalább is így volt.
2016. máj. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ami alapból magától értetődő, azt nem kell külön kérni, rájuk bízva a döntési lehetőséget.
2016. máj. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a lényege az osztályozónak, hogy van jegyed és nem kell bejárni órára. Nálunk legalábbis így volt alapértelmezetten.
2016. máj. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!