Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvin elvileg hiányzik egy,...

Felvin elvileg hiányzik egy, a Közszolgálati egyetem által kért speciális dokumentum, de nem tudom mi az?

Figyelt kérdés

Az e-felvételi oldalamon a Dokumentumok fülnél kis narancssárga felkiáltójel van és elvileg egy NKE-KTK által kért speciális dokumentumot kéne feltöltenem. De a kar oldalán ez van írva:


A felsőoktatási jelentkezési laphoz csatolandó a NKE-KTK által kért speciális dokumentumok valamennyi alapképzés esetén:


- amennyiben a jelentkező az általa korábban szerzett felsőfokú oklevél alapján kéri rangsorolását, a felsőfokú oklevél


- amennyiben a jelentkező az általa korábban szerzett felsőfokú oklevél alapján kéri rangsorolását, és az oklevél nem tartalmazza az oklevél minősítését, az oklevél minősítését tartalmazó, az oklevelet kiállító felsőoktatási intézmény által kiállított oklevélmellékletet vagy ennek hiányában más, az oklevél minősítését tartalmazó igazolást, kivéve a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen szerzett oklevéllel jelentkezőket.


Na most,nekem nincs semmiféle felsőfokú oklevelem,simán érettségi bizonyítvánnyal akarok odamenni. Most akkor mit kéne csatolnom?


2016. máj. 20. 21:10
 1/2 anonim válasza:

Erkölcsi bizonyitvány???

Nemtudom én nem azon a karon vagyok.

2016. máj. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt elvileg beiratkozáskor kell vinni,azt írták
2016. máj. 22. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!