Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Teleki Blanka Közgazdasági...

Teleki Blanka Közgazdasági Szakközépiskola vagy Károlyi Mihály Kéttannyelvű Közgazdasági Szakközépiskola? Többi lent!

Figyelt kérdés

Teleki: [link]


Károlyi: [link]


Vélemény? Melyikbe érdemesebb menni és miért?

Közösség

Tanárok

Programok / szakkörök (sportlehetőségek)

Nyelvtanulás

Oktatás

Érettségire felkészítés

Stb.


Tudtok még jó közgázos sulikat a közelben, ahol két célnyelvet (pl. angol és mellé német v francia) lehet tanulni?


5-ös tanuló vagyok

Angol közgázra mennék mindkét helyen (második nyelv német v francia)

13/L



2016. máj. 25. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelműen a Károlyiba.

A közösség nagyon jó.

A tanárok rendesek, és a legtöbb tényleg azért van ott, hogy tanítson és mert szereti a gyerekeket.

Rengeteg programot szerveznek, a kirándulások nagyon jók. Sok szakkör közül lehet választani.

Én személy szerint a közgáz mellet a nyelvtanítás miatt is választottam ezt a sulit. Az angol nagyon erős, és a második nyelvet is jól meglehet tanulni.

Az oktatás elég színvonalas, amennyire tudnak, felkészítenek az érettségire, de ehhez neked is tanulnod kell.

Összességében egy nagyon jó iskola, de azért nem egy Fazekas, nem olyan nagyok az elvárások, viszont ami szerintem nagyon fontos, hogy nem egy versenyistálló.

2016. aug. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat ☺
2016. aug. 24. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!