Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemeknek mikor kell...

Az egyetemeknek mikor kell visszajelezniük?

Figyelt kérdés
Idén érettségizem, be írtam a DE-t Debreceni egyetemet, de még nem kaptam visszajelzést se emailben se telefonon. Nem ápr.10-ig kell visszajelezniük? valaki kapott már valamit?
2010. ápr. 10. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egyetem nem jelez vissza. Az OFIK küld majd regisztrációs levelet, ennek kell valamikor tavasszal megérkeznie. Nekem tavalyelőtt májusban jött, érettségi időszakban, előtte április végén. Nincs még elkésve semmi, ne aggódj.
2010. ápr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olvasgasd a felvi.hu-t! Egyébként máj. közepéig kell kapni egy regisztrációs levelet. A ponthatárok majd valamikor nyáron lesznek meg, és utána küld az iskola levelet, hogy hova nyertél felvételt!
2010. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor rosszul tudtam :)
2010. ápr. 10. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!