Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Munkaügyin keresztüli képzések...

Munkaügyin keresztüli képzések! Milyen feltételeknek kell meglennie egy pénzügyi és számviteli ügyintézőnek?

Figyelt kérdés

Azt kaptuk, hogy egy előzetes "felvételi" alapján döntik el, hogy kik kerülhetnek be.

Állítólag lesz IQ teszt meg még vagy 2 féle valami....


az érettségi az alap, ezen kívül még lesz valami.


Ugye nem lesz matek, mert nagyon sokat felejtettem mióta leérettségiztem! Azóta nem is alkalmaztam.


Volt már valaki hasonlóan ilyen képzésen??


Köszi a válaszokat!



2016. máj. 26. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Angol B2-n voltam így. A felvételi előtt minket is IQ teszttel riogattak, de csak egy magyar nyelvtani és egy elég húzós angol teszt volt.

Ezek alapján simán lehet alap matekfeladat pénzügyön.

Biztosan nem deriválni kell, de talán elvárható egy leendő pénzügyestől, hogy legyen képben matekból.

Szerezz egy matekkönyvet és ismételj, ha van időd!

2016. máj. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Pénzügyi és számviteli ügyintéző"


Benne van a nevében. Igen, lesz benne

matek,nem is kevés, és nem gyengén.Ha hadilábon állsz vele, akkor felejtős.

2016. máj. 27. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2016. máj. 27. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!