Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE TTIK Programtervező...

SZTE TTIK Programtervező Informatikus pótfelvételi szokott ide lenni? Lent.

Figyelt kérdés
Idén kicsit későn kapván észbe, nem jelentkeztem felsőoktatásba. Most világosodott ki, hogy az SZTE TTIK programtervező informatikus szakára szívesen jelentkeznék. Nos, mivel Február 15 elmúlt, már nincs lehetőségem beadni a jelentkezést. A kérdés az, hogy szokott a pótfelvételi időszakában ez a szak lehetőséget nyújtani jelentkezésre, gondolom ez pár dologtól függ, de úgy általában mire lehet számítani? A másik kérdés meg, keresgéltem a felvi honlapján, de nem láttam volna, hogy a szak indít kereszt féléves képzést (Februári képzés indítás). Nem jó helyen kerestem, vagy tényleg itt nincs lehetőség februárban elkezdeni a tanulást?

2016. máj. 28. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a felvin ->ponthatárok,rangsor->elmúlt évek statisztikái. Pótfelvételit így tudod megnézni, hogy mikor indult. A keresztféléveset ugyanígy nézheted meg.
2016. máj. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 1-es. Annyit sikerült találnom, hogy februárban indítanak képzést. Viszont a pótfelvételivel kapcsolatban nem találtam meg.
2016. máj. 29. 07:04
 3/4 A kérdező kommentje:
Mégis meglett, csak költségtérítésesen volt lehetőség pótfelvételire.
2016. máj. 29. 07:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezeken a felvételi eljárásokon leginkább költséges szakok indulnak.
2016. máj. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!