Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt tortenelem fellebbezes?

Emelt tortenelem fellebbezes?

Figyelt kérdés
Iden erettsegiztem emelt tortenelembol. 83%-ot ertem el de 2 esszemnel tul sok pontot levont. Irtam egy 4 oldalas reszletes indoklast a fellebbezesemre es pontosan megjeloltem hogy hol teljesitettem a megoldokulcsot. Ilyenkor az osszes esszemet atnezik vagy csak az adott 4et? Csak 2-ot jeloltem meg de a tobbinel is tobb pontot vesztettem(de ennel a 2nel a legtobbet). Volt ismerosotok aki fellebbezett? Naluk pozitivan vagy negativan pontoztak ujra?

2016. jún. 1. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
az összeset átnézik és sokkal szigorúbban
2016. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Én bioszból akartam fellebbezni.

Az ellentmondó információk miatt állásfoglalást kértem az Oktatási Hivataltól: azt írták, nem az egész dolgozatot, hanem az adott témakört nézik át - de a teljes témakört, amire az észrevétel vonatkozik. Mivel én még a hagyományos rendszerben érettségiztem, életemben nem láttam töri feladatlapot, szóval én nem tudom, a törire vonatkoztatva ez mit jelent, de ti biztos igen:)

2016. jún. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Én a tesztnél fellebbeztem töri emeltben, nekem anno a tanárok azt mondták, hogy esszénél nem is érdemes... És mondjuk én nem is néztem át ennek következtében annyira az esszét, és nem írtam négy oldalas indoklást, szóval elvileg van rá esély.
2016. jún. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült! Köszönöm! :)
2016. júl. 3. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!