Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt érettségin ha külsősként...

Emelt érettségin ha külsősként megyek más iskolába akkor a nyitó értekezleten is ott kell lenni vagy elég a záró értekezleten mikor ide adják a tanúsítványt?

Figyelt kérdés
2016. jún. 3. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A szóbelin mindegy, hogy külsős vagy-e, vizsgázó vagy, és a nyitó is vonatkozik minden vizsgázóra. Ott kell lenned mindkettőn.
2016. jún. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én speciel nem tudok elmenni rá utazás miatt, másnap bemegyek a titkárságra, gondolom ideadják és kész.
2016. jún. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az emelt érettségin jóval hamarabb túlesel, minthogy sorra kerüljön a nyitó (tájékoztató) értekezlet - a nekem küldött vizsgabeívó melletti tájékoztatóban vastag betűvel szedve ki is emelik, hogy a tájékoztató értekezlet a csak emelt szinten vizsgázókra NEM vonatkozik. (Más kérdés, hogy ha elmész, ott megtudhatod a szóbeli eredményeidet, szóval szerintem mégis praktikus elmenni.)
2016. jún. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem mert nekem pl ilyen nincs a papíron hogy emeltre nem vonatkozik. Mert én most szombaton szóbelizek és ugye a nyitó meg záró értekezlet jövőhéten lesz hétköznap és ezért kérdeztem hogy ott kell e lenni pl a nyitón mert hallottam olyat is h aki nem tud elmenni a záró értekezletre átvenni a tanúsítványt annak postázzák csak ilyen részleteket meg nem írtak rá.
2016. jún. 3. 09:05
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: a záróértekezletről annyit, ha nem tudsz elmenni, akkor másnap még átveheted személyesen a tanúsítványt a Kormányhivatalban, ha nem teszed, akkor kipostázzák.
2016. jún. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!