Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mennyi idö alatt készültete...

Ti mennyi idö alatt készültetek fel a szóbeli érettségi tételekre közép illetve emelt szinten?

Figyelt kérdés
2016. jún. 5. 03:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
az emeltre heteket tanultam felvételi miatt, de a középszinte 1-1 napot. 4,7 lett az átlagom, a középszint nagyon könnyű!
2016. jún. 5. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én bioszból és angolból emeltezek, azokra fektettem én is a hangsúlyt.

Viszont közép törit , magyart eléggé hanyagoltam, az utolsó héten gondoltam elövenni.

2016. jún. 5. 06:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogy sikerült az angolod? Hová szeretnél menni biosz angollal?


Én 2 hónappal felvételi határidő előtt döntöttem el, hogy jelentkezem (korábban érettségiztem), kb. 3 hónapot készültem az angolra, főleg az írásbelit gyakoroltam.

2016. jún. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

PTE pszichologia a cél. Én is az utolsó pillanatban döntöttem, a sulim nem valami erös, sokat kellett otthon készülnöm, szerencsére ennek ellenére is elég jó lett az érettségim.

Lehetne jobb is, a biosz és angol pontokat szeretném duplázni.

2016. jún. 5. 09:18
 5/9 A kérdező kommentje:
Angolom 81%-os.
2016. jún. 5. 09:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Emelt infóra 3 nap alatt készültem fel. :D Viszont nagyon jó előtudásom volt már az anyagról. :)
2016. jún. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Én csütörtökön voltam emelt angolon arra semmit nem készültem de nem volt vészes sőt :D

Holnapután megyek még egy emeltre most arra készülök.

A középszintnek még neki se álltam... ha minden igaz 1 hetem lesz 3 tantárgyra azaz 100 tételre.


Na én így állok :D

2016. jún. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Én nekem emelt törire 4 nap elég volt, viszont közép tételeket(irodalom, biosz, nyelvtan) 1-2 nap alatt át lehet tanulni :)
2016. jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Sok sikert kívánok! :)

2016. jún. 6. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!