Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Közszolgálati egyetem-közigazg...

Közszolgálati egyetem-közigazgatás szervező vs ELTE: töri-magyar szakos tanár?

Figyelt kérdés
A segítségeteket szeretném kérni, nem, nem kell dönteni helyettem. Szerintetek melyikkel járok jobban? A tanáraim azt mondták, hogy a közigazgatás szervező nagyon nem én vagyok, mert száraz a tananyag, s ennél én kreatívabb vagyok. S a tanári közelebb áll a drámához, ami nekem kisujjból jön .Miért válasszam egyiket, másikat? Egyetemekről mit lehet tudni?

2016. jún. 5. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ismerünk téged, ennyiből nem lehet tudni. De azért megjegyezném, hogy:

1. nem világos, honnan vannak ennyire otthon a tanáraid a közigazgatási szervező képzéssel kapcsolatban. Én azért nem venném készpénznek, amit mondanak.

2. az egy dolog, hogy a dráma kisujjból jön, de az egész középiskolai történelem és magyar tananyagnak is jönnie kell onnan

2016. jún. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mindkettőből emelteztem...

Töri 73% Magyar 68%

Ez azért szerintem nem annyira rossz... !

2016. jún. 5. 23:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én töri- magyaros vagyok, kérdezz nyugodtan, ha van valami konkrét kérdésed. :)

2016. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Írtam!
2016. jún. 9. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!