Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 20 évesen jár esti sulira a...

20 évesen jár esti sulira a családi pótlék?

Figyelt kérdés
Én a Fókusz Iskola Gimnázium és Szakképző-be jártam miskolcon, 20 éves vagyok egy hónap múlva leszek 21.Tavaly szeptemberben kezdtem már 20 évesen esti oktatásba. Most találtam egy jobban hozzámillő szakot és eljöttem onnan ahol most mondták hogy a családi még járt volna arra az időre, viszont itthon azt mondják hogy már nem voltam rá jogosult ezért fel se vettük. Most kinek van igaza? Illetve ha járt volna hogy tudom visszaigényelni?

2016. jún. 10. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Esti sulira nem jár a családi
2016. jún. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez melyik törvényben van benne?(hogy tudjak rá hivatkozni a sulinál mert nem hisznek nekem)
2016. jún. 10. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!