Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2012 ben elcsesztem az erettse...

2012 ben elcsesztem az erettsegit felig érettségiztem csak le mondhatjuk igy is azt olvastam ha be akarom fejezni akkor fizetni kell a vizsgakert, na most ha nekem lenne tanuloi jogviszonyom sulival akkor is fizetnem kene a vizsgaert?

Figyelt kérdés
mondjuk levelezös lennek, 24 vok am bar kifizetem en ha ugy van csak na azert felmerult bennem a kerdes

2016. jún. 11. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
ha olyan tárgyból érettségizel, amiből már egyszer probálkoztál akkor mindenképp fizetned kell tanulói jogviszonytól függetlenül
2016. jún. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tanulói jogviszonyod lenne, akkor nem kéne.
2016. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Esetleg ha pontosabban leírnád, mi történt, akkor pontos válaszokat is lehetne írni rá, nem csak hülyeségeket.


Ha esetleg azt akartad mondani, hogy néhány tárgyból megbuktál a rendes érettségin, és olyan törzslapkivonatot kaptál, amire az van írva ezekhez a tárgyakhoz, hogy "első javítóvizsgát tehet", akkor ezekből még egy alkalommal ingyen vizsgázhatsz. Ez nem függ a tanulói jogviszonytól.

2016. jún. 12. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!