Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szóbeli érettségin mi...

A szóbeli érettségin mi alapján megy a beosztás?

Figyelt kérdés

A mi osztályunk kezdi a sulinkban az érettségit. Három napig fog tartani, tehát hétfő, kedd, szerda.

Azt, hogy ki melyik nap lesz, holnap mondják meg.


Névsor szerint mennek vagy a szerint, hogy kinek mi a választottja?


2016. jún. 12. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem névsor szerint megy. Pl, ha valaki előrehozottat csinál egy tárgyból, azt könnyű bedugni valahová. Attól is függ hány tárgyból kell még a sulidban szóbelizned.
2016. jún. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Soha enm névsor szerint megy. Az egészet az határozza meg mikből érettségizel. Például az infóból érettségizőket egy csomóba osztják be azért,hogy a tanárnak ne kelljen mindhárom nap bent ülnie hanem mondjuk csak egy napon. Meg általában olyan szempontot is figyelembe vesznek hogy egymás után különböző tehetségű gyerekeket osszanak be, hogy ne legyen az hogy folyton csak gyenge feleletek hangozzanak el. Szóval ilyesmik alapján történik a beosztás . :)
2016. jún. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Illetve ha valaki emelten érettségizett, akkor neki ugye kevesebb tantárgy van, így ők a végén szoktak lenni.
2016. jún. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, általában mindenki csinált emeltet egy tárgyból, úgyhogy egy tárgy mindenkinek kiesik.
2016. jún. 12. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem mindenki. :) Ha valaki többet, akkor ő a végén, a többiek random.
2016. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Közrejátszhat az is, hogy ki milyen tárgyból érettségizik. Van aki nyelvből vagy informatikából már előrehozottat tett, illetve akik emelt szinten vizsgáztak egy vagy több tantárgyból. Nálunk is így van, a legtöbben 1-2 tárgyból már letudtuk és a pletykák szerint tényleg úgy vagyunk beosztva, hogy pl. infóból érettségizettek egy napon. A pontos módszert nem ismerem, nem vagyok középiskolai tanár, én is a másik oldalon vagyok :)
2016. jún. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Túl vagyok rajta, és elmondhatom, semmi logikát nem láttam benne.

Én németből, magyarból és töriből érettségiztem. Az emeltet tavaly letudtam. Olyannal voltam együtt, akik angolból érettségiztek vagy bioszból, de még infóból is. Úgy hogy szerintem randomra ment a beosztás. :D

2016. jún. 14. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!