Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi fog változni azzal, hogy...

Mi fog változni azzal, hogy az EKF egyetem lesz? Szűnhetnek meg szakok? Vagy ez csak egy névbeli változás?

Figyelt kérdés

2016. jún. 16. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Lehet én vagyok a tudatlan, de be kellett írnom a keresőbe, hogy mi az az ekf, hogy tudjam hol van helyileg.
2016. jún. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért az EKF egyáltalán nem rossz iskola, mielőtt az első kommentelő ezzel le akarta volna szólni... rengetegen tanultak ott, tanulnak ott és még tanulni is fognak! Tanárok is nagyon rendesek, és én magam is ide járok! Nagyon sok főiskolából lett egyetem, hát semmiképp se hátrány ez a suli számára, hanem előny, új szak is indulhat, több fővel és leginkább névbeli változás amúgy Mo.-án mennyi és mennyi egyetem van!
2016. jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!