Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOTE áok szerontetek 432...

SOTE áok szerontetek 432 ponttal van esélyem?

Figyelt kérdés
Mekkora az esély hogy csökken a ponthatár ? 2013ban drasztikusan visszaesett talán szerencsém lesz? Nektek hány pontotok lesz?

2016. jún. 20. 10:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Nem 2013 volt az első év, amikor már két emelt kellett? Mert akkor azért esett vissza annyira a ponthatár.


Amúgy 432 nagyon necces. TALÁN szerencsés leszel és elég lesz, de van min izgulni.

2016. jún. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
55%

2013-ban azért esett vissza mert 2 emeltet akkor vezették be és sokakat váratlanul ért. Illetve nehezebb felkészülni 2 emeltre még akkor is ha tudod előre.


Esély elég kérdéses, pontozás 430-445 körül lesz, talán beleférsz még.

2016. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
45%
Van esélyed :) Szerintem 425-/+2 körül lesz a ponthatár.
2016. jún. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly 435 volt a ponthatár, úgy hogy az emelt kémia nagyon nehéz volt, a biosz közepesen nehéz. Idén mindkettő könnyű volt. Nem mondom, hogy esélytelen, de szerintem idén maximum vidékre lesz elég a pontod (ami ugyanolyan jó, mintha a SOTÉ-n tanulnál).
2016. jún. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Igen egyébként en boldog lennék PTEvel mert közel lakom. De valószínűleg 3-4 pont híjan lemadarok Pestről. Amit csak azért nem bánok mert az ÁOK már annyira nem érdekel inkább a FOK de jelentkezéskor még masképp láttam és nem jelöltem meg pedig oda talán elég lett volna. Gondoltam átmehetnék majd ÁOKról FOKra
2016. jún. 20. 11:17
 6/28 anonim ***** válasza:
Én is valószínű lecsúszok Pestről és a tanárom a PTE-t ajánlotta másodiknak. :)
2016. jún. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
30%
A lényeg, hogy bekerülj, hogy hova az már mind1. A sote amúgy is sokkal szívatósabb, és pest sem az a hűdeszuper környék...
2016. jún. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
61%

Pest nem egy "környék", hanem a főváros. És mint minden városnak vannak jó részei is kevésbé szép részei.


Egyébként tavaly megnyerte BBC-n a Top1 város címet, szar "környéknek" biztos nem nevezném.

2016. jún. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
64%

Te valami önkormányzati alkalmazott vagy, akinek népszerűsítenie kell a várost?


Nem kell a kioktató hangnem meg a sznobizmus, ott lakom, és tanultam, az elején én is hűűde el voltam szállva pesttől, de ez megváltozott az évek során.

Igen, vannak jó részei, a rózsadomb, meg az 5. kerület, igaz ha ott akarsz lakni, jó vagyonos családba kell születni, de szólok, nem mindenki ilyen szerencsés.


A brutális albérlet kereslet, és ennek következtében fellépő áremelkedés sok pénzt vesz ki egy ember zsebéből, kollégiumba nehéz bekerülni, és Budapesten vannak az ország legrosszabb állapotú kollégiumai. Mivel a Fővároshoz kevés Uniós pénz áramlik a vidékhez képest (érthető, Budapest és pest megye adja MO. GDP-jének nagy részét, ezért az unós pályázati pénzelosztás sorrendjének végén kullog), emiatt a vidéki kollégiumok, és egyetemi épületek nagyon jó állapotúak (felújított, tágas, légkondi szobák). Nem sok minden indokolja, hogy mélyen a zsebembe nyúljak és vállaljak több kényelmetlenséget azért, hogy Pesten tanuljak, különösen az orvosi esetében. Ha valami gazdasági képzésről lenne szó, ahol ténylegesen előny, ha az ember a BCE-n, ELTE-n, BME-n végez (a piac telítettsége miatt), akkor érthető lenne...


Még valami, hol láttad abban az egysoros mondatomban a szar jelzőt? Mutasd meg kérlek, nagyon érdekel.

2016. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%

SOTE számos épülete felújított vagy most újítják fel.


Koliba meg egyáltalán nem nehéz bekerülni, egy ismerősöm sincs akinek ne sikerült volt, még olyat is felvettek valahova aki Budán lakott. - igaz őt nem SOTE-s koliba, de a lényeg, hogy nem nehéz megoldani.

2016. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!