Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt biosz es kemia szobelizo...

Emelt biosz es kemia szobelizok, hogy sikerult a szobeli? Annyi pont lett amennyit vartatok? Esetleg tobb, vagy kevesebb?

Figyelt kérdés
Sajnos az a tapasztalatom, hogy nagyon konnyen es ugymond "csunyan" vonogatnak le pontokat szobelin. Oktoberben voltam mar egyszer es elegge megszivtam emiatt. Most is voltam mindket targybol, de meg nem tudom az eredmenyem mert utolag emelteztem, akik mar tudjak elmeselnetek a ti tapasztalataitokat? Bocsanat az ekezet nelkulisegert, telefonrol irok!
2016. jún. 21. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Biológiából 75-80%-os szóbelire számítottam, és 90%-ot kaptam.

Kémiából 90%-os szóbelire számítottam, és 96%-ot kaptam.

Szóval nekem mindkettő egy kicsivel jobban sikerült annál, mint amit a vizsgaleírásban szereplő pontozási elvek alapján én adtam volna magamnak.

2016. jún. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kémia szóbeli maxos lett,biológia meg 94%-os. Nem gondoltam volna ,hogy ilyen jó lesz,de örülök neki :)
2016. jún. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!