Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME tantárgyfelvétel mikor van?

BME tantárgyfelvétel mikor van?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy július vége, olyat is, hogy augusztus vége-szeptember eleje. Most akkor hogy van ez gólyáknak? Fontos lenne nyaralás miatt. :/

2016. jún. 22. 11:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Augusztus vége
2016. jún. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És tudod pontosan, hogy mikor?
2016. jún. 22. 13:33
 3/14 anonim ***** válasza:
első, ne beszélj butaságokat.. a kérdező gólya lesz..szeptember előtt még jogviszonya se lesz, anélkül meg hogy tudna tárgyakat felvenni?
2016. jún. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor ez gólyáknak hogy lesz? :)
2016. jún. 22. 15:33
 5/14 anonim ***** válasza:
Nyugi, majd küldenek emailt, amiben mindenről tájékoztatnak... legalábbis gondolom, én is gólya leszek... ma érettségiztem le :)
2016. jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Reméltem, hogy küldenek majd, csak ugye nekem a nyaralás miatt kéne megtudnom a napokban, mert akkor gépközelben lennék. :D

Köszi a válaszokat!

2016. jún. 22. 16:05
 7/14 anonim ***** válasza:
Július 26-án derül ki hivatalosan hogy felvettek, előtte biztosan nem fogsz kapni semmit :D
2016. jún. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez a baj :D na mindegy, koszonom szepen :)
2016. jún. 22. 16:52
 9/14 anonim ***** válasza:

A felsőbb éveseknek van most, június 27-én. Téged még fel se vettek, úgyhogy ez nem is vonatkozhat rád:). A gólyáknak azt hiszem azon a hét hétfőtől lehet felvenni, amikor augusztus utolsó napjai vannak (nem tudom így pontosan hányadika). Viszont nekünk pl. közös tárgyfelvételünk volt (kedden vagy szerdán), ahol együtt felvehettük, megmutatták hogyan kell (sok hasznanem volt, de az a tankörvezetőn múlt). A kötelező tárgyaidra bőven lesz hely, az olyan népszerű szabválokkal, amik betelnek addigra, ráérsz még úgyis.

Nem tudom melyik szakra mész, de ráadásul van, ahol előre összerakott órarend van a gólyáknak, ott sok beleszólásod nincs.

2016. jún. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

[link] Itt az oldalon bal oldalt a bejelentkezési felület alatt találsz egy hírlevelet, ami erről szól. De ez még tényleg nem vonatkozik rád.

Ezek szerint elvileg amikortól van neptunkódod már vehetsz fel, de ez szinte lényegtelen, mert sokszor ilyenkor a gólyatárgyaknak az időpontja/tanára ki sincs írva. A szabválokat meg azokhoz tudnád igazítani, elóre nem.

2016. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!