Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ajánljátok az emelt matek...

Ajánljátok az emelt matek érettségit?

Figyelt kérdés

Jövőre fogok érettségizni, érdekelne a BME építészmérnök képzése - ide kéne a matek emelt, de bizonytalan vagyok. Nagyon nehéznek mondják, ráadásul most 3 hónap kimaradásom van külföldi tanulás miatt.

Mennyi ideig/mennyit készültetek rá? Hogy sikerült? Különtanárhoz is jártatok előtte?



2016. jún. 22. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
Ha nehéznek tartod, ne menj mérnökképzésre.
2016. jún. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

jaja... mert mindeni úgy születik, hogy vagy tudja az emelt matekot vagy nem


különtanároz járni érdemes lehet, de érettségire felkészülni gyakorlatilag annyi,hogy nekiállsz egy emelt szintű példatárnak és kioldod

2016. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3%

" jaja... mert mindeni úgy születik, hogy vagy tudja az emelt matekot vagy nem "


- Mert ugye én azt mondtam, hogy úgy kell születni... nem, baj, a szexuális frusztrációdon talán javított, hogy most beszólhattál nekem.

2016. jún. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy év alatt simán felkészülsz. Magadtól is, de ha nem vagy annyira szorgalmas, akkor magántanárral. Szerintem megéri elkezdeni szeptemberben.
2016. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat :)
2016. jún. 25. 18:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenkepp ajanlott. Egy ev alatt fel tudsz keszulni. Plusz azt ugye tudod, hogy van rajz alkalmassagi es ha at akarsz menni rajta akkor a BME tanfolyamara kell jarni... 90e ft
2016. szept. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!