Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » S. O. s A bizonyítványomba...

S. O. s A bizonyítványomba más jegyek vannak beírva, mint ami a valóság, mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ma kaptam meg a bizonyítványomat, és megneztem a tavalyihoz képest milyen voltam most. Amikor megneztem akkor láttam, hogy több olyan jegyem is lett elvileg akkor, amire én teljesen másképpen emlékeztem, hogy kaptam. 3 db tantárgyból is kaptam kettest, amikor én nem emlékszem ra, hogy barmelyikbol is lett volna 1,2-es jegyem egész évben. Nem tudom, hogy akkor miért nem szóltam, valószínűleg elfelejtettem, vagy nem tudom. Ebben szeretném a segítségeteket kérni, hogy hogyan lehetne utána járni, hogy az akkori jegyeim milyenek voltak, mik vannak beírva a naplóba, mert lehet, hogy osszekevertek máseval vagy nem tudom. Ha számít, most leszek 11.-es.

2016. jún. 24. 22:46
 1/2 andrea940706 válasza:
100%
Hmm legbiztosabb ha osztályfőnököddel beszélj e ügyben
2016. jún. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bemész az iskolába, ilyenkor még bent vannak, és bárki: osztályfőnök, igazgatóhelyettes, igazgató, szerintem még az iskolatitkár is össze tudja hasonlítani a törzslappal. Na, ha azt is elrontották, összecserélték, azokat ugyanis 2 tanár egyezteti egymással, akkor nem tudsz mit csinálni, hacsak nincs meg a napló, amivel szintén egyeztetni kell. Egyébként semmi jelentősége a 10.-es jegyeknek, legfeljebb a természettudományosnak lehet a felvételi szempontjából, ha azt abban az évben tanultad utoljára. Majd írd meg, mi lett.
2016. jún. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!