Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha elvégzem Miskolcon a...

Ha elvégzem Miskolcon a rendészetit, utána nehezebb bekerülni az NKE-re?

Figyelt kérdés

Az eredeti célom az NKE - bűnügyi nyomozó szakára való bekerülés lenne. A pontokkal nem lenne gondom, annyira a fizikai alkalmasságival sem, meg a pszichológiaival sem, de az ember mégis az alkalmasságitól fél a legjobban..szerintem. Egy srác idén ment oda a suliból, illetve ő katonaira, mondta, hogy hallgatók számolták, 2 csaj volt neki és mindig adtak rá párat...nos, ilyen szempontból pár embernek nem nehéz, de szerintem engem nem részesítenének ebben a "protekcióban".:D


A fizikainál a pont táblázat megegyezik az NKE-val. De a Miskolcira mégis könnyebb bekerülni, nemde? Akkor hogy van ez? Oké, nyilván oda nem nézik, hogy hány pontod lenne meg stb. Meg volt aki azt mondta, hogy oda könnyebb az alkalmassági..azt hogy, amikor ugyanaz a rendszer, mint az NKE-nál? Ebből kifolyólag...


Úgy vagyok vele, hogyha nem sikerülne az NKE-re bekerülni, akkor megpróbálkozom Miskolccal is, itt járok egy évet, aztán év végén újra próbálkozok az NKE-re. Így nehezebb bekerülni? Azért lenne nekem előnyös szerintem, hogy ott ne legyen üresben az az 1 év, nem akarok kihagyni, meg még edzésben is tartana, így könnyebb lenne a fizikai felkészülés az egyetemre...


Visszakanyarodva az eredeti kérdésre: ez így mennyire jó ötlet? Fizikailag nem vagyok rossz állapotban, focizok is a suliban, bár az elavult kicsit az új "edzőnek" köszönhetően. Lány vagyok, kitűnő tanuló, ha számít valamit.



2016. jún. 27. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mégis mennyi az a pont, amivel biztos vagy?
2016. jún. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tavaly 356 kellett, magamnak olyan 390-t számolok legalább..de konkrétan az alkalmasságit mondom, hogy elvileg könnyebb Miskolcon...csak azt nem értem, hogy hogyan, amikor a ponttáblázat megegyezik a fizikain.
2016. jún. 28. 14:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszeru, egyetemen szorni kell az embereket kifelé, mert 3000- ren jelentkeztek iden is. Nagyon huzos a fizikai, ne becsuljed alá. Énis alabecsultem, majdnem megittam a levét, kozben vegig edzettem az eletem.
2016. jún. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miskolcra mentél? Nem becsülöm alá...csak hírből hallom. Meg az Óbudaira, ott is van valami rendészeti, egy csaj, aki életében nem futott 10m-nél többet bekerült..bár neki ott volt a testvére, lehet azért.
2016. jún. 28. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:
NKE-re :)
2016. jún. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!