Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvi-re hogyan kell feltölten...

Felvi-re hogyan kell feltölteni az érettségi bizonyítványt?

Figyelt kérdés

Mivel emelteztem angolból és jól sikerült kaptam egy B2 nyelvvizsgát, és ez az érettségi bizonyítványban van benne.


Ha feltöltöm, akkor az érettségi részhez csak a bizonyítvány bal oldalát töltsem, a nyelvvizsga résznél meg csak a jobb oldalát, vagy hogy? :D



2016. jún. 28. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:

:D :D :D :D :D :D


Töltsd fel mindkettőhöz az egész érettségi bizonyítványt.


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

2016. jún. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem is az tűnik logikusnak, csak nálunk azért ment a rinya, hogy nehogy 2 részhez ugyanazt töltsük fel :D :D
2016. jún. 28. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért, abból mi baj lehet?
2016. jún. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a tanúsítványt feltöltöttem az érettségihez meg külön is. :D Aztán nemrég néztem a feltöltött a dokumentumokat, amik már feldolgozás alatt vannak, az érettségitől eltűnt a tanúsítvány, csak a saját oldalán van. Szóval ha többször is feltöltöd, akkor se lesz baj. Megoldják. :D
2016. jún. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2016. jún. 28. 17:55
 6/6 anonim ***** válasza:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
2016. jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!