Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pest illetve Fejér megyében...

Pest illetve Fejér megyében van ilyen iskola?

Figyelt kérdés

Olyan középiskolát tudna valaki ajánlani,

ahol erősek a humán tárgyak,az idegennyelv,a magyar

és magas szinten lehet drámát és éneket tanulni?

Jelenleg iskolaváltásra készülök.

Színészi/magánénekesi pályán gondolkodom érettségi után.



2016. jún. 28. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Vörösmarty Gimi (dráma)
2016. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bp-en
2016. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már néztem a Vörösmartyt.

Szimpatikus,de nem szeretném elhamarkodni a választást.

11.-es leszek,így ha váltanék, nem szeretnék osztályt ismételni.

Eddig zeneművészetibe jártam,de egyre rosszabb a szak és az iskola nem ad olyan magas szintű felkészítést a felsőoktatásba,ahogy hirdette magát annak idején.

Eddig karvezetés szakra akartam menni,de itt minden olyan tárgy,ami nekem kéne elég gyenge és egyébként is rájöttem,hogy nem vagyok vezető egyéniség,inkább kiállni/szerepelni szeretek és a társaimat sem tudnám alárendeltnek tekinteni, olyan emberek barátságát preferálom,akikkel egyenrangú felek vagyunk és nem kell egyikünknek sem főnökösködni.

Rájöttem,hogy énekléssel és drámával szeretnék foglalkozni. Szívesen lennék színművész vagy operaénekes.

Magas szinten művelem az éneket,ezért semmiképp nem szeretném abbahagyni.

2016. jún. 29. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!