Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2016 szept-től megy valaki a...

2016 szept-től megy valaki a GDF mérnökinfó BSc szakra távoktatás munkarendben?

Figyelt kérdés

Társat/társakat keresek akikkel a távoktatás keretei mellett időnként össze tudunk jönni együtt tanulni, információkat megosztani. Tapasztalatból tudom, hogy így könyebb venni az akadályokat és szakmailag és gyorsabban lehet fejlődni. Azt ilyen kevés kontaktóra mellett egy hallgatói maszek konzultáció nagyon hasznos lehet.

max 3-4 főre gondoltam, akik nem a könnyűdiploma reményében jelentkeznek oda, hanem mert lelkiismeretesen akarnak tanulni és optimális idő alatt el is végezni.


köszönöm


ui.: GDF szapulást kérem mellőzni. aki alaposan utánajár illetve tapasztalatai vannak az intézményekben folyó oktatás, számonkérések színvonaláról, az nem taknyolja egyiket sem (hiszen mind korrupt).



2016. jún. 29. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy látom, idővel úgyis kialakulnak ezek a csoportok, illetve pótfelvételin még sokan mennek oda. Ott derül ki, kiknek találkozik az érdeklődésük.


Én munka mellett, pusztán érdeklődésképp mentem gazdaságinformatikus képzésre, és nagyon kellemesen csalódtam az egész főiskolában.

2016. jún. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
blue ostrich bar, ott lehet ismerkedni :D
2016. júl. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
amúgy én is fontolgatom, de én gazdinfóra mennék távoktatásra és a pótfelfelvételin jelentkeznék ha... De biztos már a beiratkozásnál is találkozhatsz akár párszáz csoporttársaddal...
2016. júl. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!