Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosisok, mikor jelentkeztete...

Orvosisok, mikor jelentkeztetek az egyetemre már tudtátok, hogy milyen orvosok akartok lenni vagy később alakult ez ki?

Figyelt kérdés
2016. jún. 29. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt pár ötletem, de később alakult ki a végleges.
2016. jún. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt szokták mondani,hogy sosem az lesz a vége,amit az elején kitaláltál.Akkor még nem is látsz bele igazán hogy mi micsoda :)
2016. jún. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaz ismerek ellenpéldát is,aki végig ragaszkodott hozzá,és az is lett!
2016. jún. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én tudtam már az elejétől kezdve és végül kitartottam az eredeti választásom mellett, de szerintem amúgy ez a ritkább eset. Van olyan volt évfolyamtársam aki még most is gonodolkodik két terület között, mert több minden érdekli pedig már végeztünk az egyetemen :)

Szerintem amúgy a képzésnek speciel az erőssége, hogy mindenbe bele tudsz látni egy kicsit, így jobban végig tudod gondolni, hogy érdekel-e, ill. hogy el tudod-e képzelni magad az adott szakterületen.

Szerintem az emberek nagy része azért 4-5. év során kitalálja, hogy mit szeretne később csinálni, de sokan vannak, akik hatodévben sem tudják még. Hogy arról ne is beszéljünk, hogy van aki x évig dolgozik egy szakterületen, majd vált később pl. 10 év múlva. Szóval mindenre van példa :)

2016. jún. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én különleges eset vagyok mert amikor jelentkeztem csakis egy dolog akartam lenni. Aztán az egyetem alatt sok dologba beleszeretettem és akartam lenni, de végül az lettem amit először választottam.
2016. jún. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!