Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki nappali tagozaton tanul...

Aki nappali tagozaton tanul bármelyik egyetemen, mesélne, hogy az milyen?

Figyelt kérdés
Sosem tanultam nappalin, és most úgy néz ki, arra fogok járni. Milyen érzés minden nap bemenni a suliba? Nagyon-nagyon rég nem volt ilyen az életemben, kicsit félek is tőle, mennyivel nehezebb, mint a levelező oktatás?
2016. júl. 1. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Pocsék. Az órák túl hosszúak (90 perc). Órarend gyakorlatilag nincsen, ha úgy jön ki akkor reggel 8-kor van egy óra meg délután 5-kor. Azokról a tárgyakról amikről szívesen tanulnál nyugodtan mondjál le: nem fogod tudni felvenni. Versenyezni kell még azért is, hogy a kötelező tárgyaidat felvegyed.
2016. júl. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%

kétféle órád van, egy előadás és egy középiskolához hasonló gyakorlat


a gyakorlat itt most vég nélküli matekozgatásokat fog jelenteni, amiből jó esetben beugrót is iratnak majd előtte, hogy tudod-e mielőtt megtanítanánk...

2016. júl. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rendkívül szar. Az egész életed rámegy, ott kell lenni minden nap, rossz az órarend, és az oktatók is úgy állnak hozzá, hogy neked biztos nincs is semmi más dolgod. Ezt rögtön középiskola után még jól viseli az ember, viszont mikor telnek az évek, akkor már nem. Én lediplomáztam BSc-n nappalin, és kíváncsiságból megnéztem, milyen a mester, de semmi nem változott. És olyan idős korban az emberek nagy része már szeretne valamit dolgozni is, nem az egész napján elcseszni az órákra. Levelező után különösen ezt fogod érezni szerintem - bár nyilván embertípustól is függ.
2016. júl. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!