Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » EGER Eszterházy Károly Gimnázi...

EGER Eszterházy Károly Gimnázium? Vélemények?

Figyelt kérdés
Szeretnék oda menni jövőre. Most kezdem majd a 8.at, de már gondolkozom az iskolákon. Gondolkodtam még az Andrássy-n, szerintetek melyik lenne a jobb suli? És mik a vélemények? Egyenlőre az Eszterházyval kapcsolatban.:D Tanárok? Közösség? És ott lehet fotózással kapcsolatosan tanulni? Mert nem láttam sajnos Egerben olyan sulit ahol lehet.:/ És mik a vélemények az ANGOL nyelvtanulásról? Emelt szinten szeretném tanulni:)

2016. júl. 3. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Én oda járok, nem rossz iskola szerintem, szeretek oda járni, de tanulni kell rendesen. A fotózásról nem tudok mondani semmit, de viszont angolos nyelvi előkészítős osztályba járok. Már nincs 5 éves képzés, csak 4 éves. Amúgy én nem mentem sokra ezzel a plusz egy évvel, mert nem mindegyik tanár vette komolyan az osztályt.

Ha van még kérdésed, akkor írj nyugodtan.

2016. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a közösség milyen? Ez persze osztálytól függ,de alapjában véve milyen? És a tanárok? És fotózást lehet tanulni? Vagy te nem tudod?:/ Köszi a választ!:))
2016. júl. 3. 23:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Barátom oda jár, a közössége leginkább piálós, bulizós, cigizős emberekből áll, és eddig annyira nem nyerte el a tetszését. Ha jól tudom egy héten 50 órájuk volt (első évben), ami rengeteg, mert nyolcadikban max 35 van, csak úgy megjegyezném. Ha a jegyeid engedik, szerintem válassz egy jobb iskolát szerintem, mert ide még azt barátnőmet is felvették, aki a 110. helyen volt ideiglenesen.
2016. júl. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én oda járok, szerintem ez a legjobb iskola! :)


Az igaz, hogy sok a piás, cigis ember, dehát művészeti iskola.. az eventusban is sok az ilyen (művészeti). Sok elvont ember van, de én imádom. :D Mintha nekem találták volna ki. Van felvehető fotós óra a művészeti részen, bár nincs nagy igény rá. :D


Nagyon kell tanulni, igazgató köcsög (nem Vizes). Elég sok embert bhsznak ki első évben, és sok órátok is lesz. Bejutni könnyű, de bent maradni nehéz. :)

2016. aug. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!