Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeptemberben leszek 8. -os...

Szeptemberben leszek 8. -os és már most félek a felvételitől, hogy fel vesznek -e abba a suliba ahová szeretnék menni. Nehéz bekerülni? (lent)

Figyelt kérdés
A Gundelt jelölném meg 1.-ként. Mennyi az esélye annak hogy felvesznek ha 4,2 lett az év végi átlagom? Van szóbeli?
2016. júl. 3. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik város?
2016. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Budapest, Bocsi😀
2016. júl. 3. 23:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem pesti vagyok, az iskolát sem ismerem, viszont én Debrecenben az egyik legerősebb (ha nem a legerősebb) gimibe járok, pedig az írásbeli felvételim 8.-ban alig haladta meg az 50 pontot és felvettek... (a szóbelim max pontos lett). De van olyan osztálytársam, aki szintén 60 körüli pontot írt, szóbelire el sem ment, és mégis felvették.

Szóval ne félj a felvételitől, mert nem egy mumus. Az érettségi...na az már kicsit neccesebb.

2016. júl. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudok sokat a Gundelről, amit tudok, azt is csak az egyik barátnőmtől. Még tavaly ő is oda szeretett volna menni. Szerinte könnyű a bekerülés, mert 3-assal felvesznek embereket. Nem volt túl jó tanuló, de végül nem is jelölte meg, mert más irányba indult el. És a felvételitől ne ijedj meg, ha 4,2 az átlagod, akkor biztos nem lesz gond. :) A szóbeliről nem tudok, a honlapon biztos említik. Előre is sok sikert a felvételihez! Ja, és az is segíthet, ha jársz valamilyen előkészítőre (vagy akár oda, ha szerveznek)!
2016. júl. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem nehéz bekerülni...


Amúgy a debreceni válaszoló meglepett, ott a TÁG, a Kossuth és a Fazekas a jó gimnáziumok, de az elmúlt években tudomásom szerint nem került be 50 körüli központival senki.

2016. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó hsz!! Ilyet én se hallottam még ezekről a sulikról...még a 60 pont is necces...
2016. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!