Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » E-felvételi dokumentumcsatolás...

E-felvételi dokumentumcsatolási segítség?

Figyelt kérdés

Elakadtam ott a felcsatolásban, hogy ugyebár nekem az emelt angol miatt a középfokú nyelvvizsgám is megvan. Viszont ezt februárban, amikor előzőleg el kellett küldeni a dolgokat, és a pluszpontokat feltüntetni, én ezt nem tüntettem fel, mert egyáltalán nem volt biztos, hogy meglesz. Most megtaláltam a módját, hogy lehet utólag feltölteni dokumentumokat, de ezt így is lehet?

Illetve mivel az érettségi bizonyítványban szerepel, ezért mindkét oldalt fel kellene töltenem, nem?

És még az a kérdésem lenne, hogy az érettségi bizonyítványt alapból fel kell tölteni, akkor a nyelvvizsgás pont alá is ugyanazt fel kellene?


Így néz ki amúgy amiről szó van: [link]


A segítségeket előre is Köszönöm Szépen! :)



2016. júl. 5. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet utólag, sokan vannak, akik április nyelvvizsgára mennek el, és éppen csak megkapják a bizonyítványt a feltöltésig.

Amit belinkeltél, mehet a nyelvvizsga pont alá is (persze nyilván adatok kitakarása nélkül), de így tökéletes.

2016. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!