Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit lehet tenni, ha az iskolám...

Mit lehet tenni, ha az iskolámban csótányok szaladgálnak, és a tanárok nem különösebben foglalkoznak vele?

Figyelt kérdés
A napokban is egy csótány szaladt el a táskám mellett... A tanárnő meg megkérdezte tőlünk, hogy egy kis csótánytól most miért akadunk úgy ki... És ha belemászik egy csótány a táskámba és hazahozom?... Akkor nagyon ideges leszek az biztos!
2008. szept. 28. 13:35
 1/6 anonim válasza:
66%
Én a helyedben megfognék egyet és hozzávágnám a tanárhoz.Ha elkezd nyafogni akkor visszakérdeznék,hogy miért akad ki egy kis csótány miatt?
2008. szept. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

A tanárok nem különösebben tehetnek semmit. Csak azt amit ti is (mármint a szüleid) jelezzék az igazgató felé, hogy követelik a rovarirtást az iskolában. Azonnal! :)

Amit mondasz az sajnos valós félelem. A legtöbb csótány a közértből kerül a lakásokba az élelmiszerekkel együtt a bolti raktárból. Az iskolából is hazaviheted ilyen módon, ha valóban ennyire "fertőxött" terület. :(

Lehet, hogy az a tanár spec olyan helyen lakik ahol otthon is akad pár csótány és megszokta de biztos van olyan tanár is aki hideglelést kap tőle. Szóljatok az igazgatónak! Neki kötelessége erre is figyelni!

2008. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazgatónak szólj(atok) mindenképpen! Rovarirtás elég ajánlatos lenne.
2008. szept. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Két évvel ezelőtt volt csótányirtás, de azóta szerintem nem nagyon foglalkoznak a dologgal. Pedig most szerintem még több van, mint eddig volt:(
2008. szept. 28. 20:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Végső soron az ÁNTSZ-nek is szólhatsz!
2008. szept. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy látom manapság az iskoláknak nincs ilyesmire pénze:( Én a Bács megye egyik legelitebb gimijébe járok, de év eleje óta nincsen nálunk fűtés, szappan, wc papir:( Mi a tanároknál szoktunk reklmálni, de ők se nagyon törődnek vele.
2008. szept. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!