Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen lényeges különbség van...

Kisboltos kérdése:

Milyen lényeges különbség van a Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar két telephelye között?

Figyelt kérdés

Hozzám a józsefvárosi van közelebb, de hallottam olyat, hogy a Bécsi úti jobban felszerelt, kedvesebbek a tanárok és szebb környezetben van. Milyen tapasztalaitok vannak?

Előre is köszönöm.



2016. júl. 13. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bántam meg a Tavaszmezőt, óbudára csak akkor menj ha az erősáram érdekel. Ja és a @koli is tavasz mellett van. :)
2016. júl. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem az a véleményem, hogy az óbudai telephely eléggé kint van a fenében, hogyha az ember amúgy nem óbudai :D
2016. júl. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na igen, ez a gond, ugyanis tényleg az erősáram érdekel.
2016. júl. 13. 11:02
 4/4 anonim válasza:
Óbuda: energetika, automatika. Tavaszmező: műszer, hipi, alkatrész. Közlekedés szempontjából Tavaszmező sokkal jobb. Óbudán a környezet szebb, de a 8ker se olyan mint régen. Nem fognak megkéselni, még belédkötni sem. Inkább csak koszos, figyelni kell hova lépsz.
2017. jún. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!