Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fel veszik Egerben a Wigner...

Fel veszik Egerben a Wigner Jenő műszaki szakközépiskolába Egerben az egyik volt ismerősömet ha mind az 5 tantárgyból 2esre érettségizett? Többi lent! 19/f

Figyelt kérdés
22 éves gyerek és most érettségizett le. Én nagyon utálom! Mindenből 2esre érettségizett. Informatikus szakmára vajon fel veszik Egerben a Wigner Jenő műszaki szakközépiskolába? Én nagyon nem akarom hogy oda jöjjön ő is ahova én!!! Engem már fel vettek!

2016. júl. 13. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Egerben a Wignerben Egerben nem, ha az ismerősöd. Egerben a Wignerben Egerben akit útálsz, hát azt nem. Pláne, ha kettesre. Legfeljebb ha a papája elintézi neki Egerben a Wignerben Egerben.
2016. júl. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mivan???? Jó mostantól csak normális értelmes válaszokat kérek!!!
2016. júl. 13. 09:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát te is ilyen értelemesen írtad a választ, kérdező!


De nekünk honnan kellene tudni, hogy felveszik-e? Ez függ attól is, a többi jelentkezőnek hány pontja van, ha jóval több mint neki, valószínűleg nem. Viszont ha neki több van, mint az átlagnak, akkor fel.

Olyan sok emberrel fogsz még találkozni az életben, akit utálsz és nem fogod tudni elkerülni őket, jobb, ha hozzászoksz.

2016. júl. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

SZakközépiskola szóval OKJ

OKJ feltétele, hogy mindenből legyen meg a kettes(szóval érettségi), semmi más.

Biztos felveszik.

2016. júl. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nemar :((( de ha túl jelentkezés van mint minden évben akkor inkább a jobbakat veszik fel és a full 2es helyett inkább azt veszik fel akinek van legalább 1 darab 3asa nem???
2016. júl. 15. 16:31
 6/6 anonim ***** válasza:
OKJ-ra minden hülyét felvesznek...
2016. aug. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!