Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimnáziumot javasoljátok?

Melyik gimnáziumot javasoljátok?

Figyelt kérdés

A 8. osztályt kezdem szeptemberbe, és el kellene kezdeni gondolkozni rajta, hogy hová menjek továbbtanulni... Ajánlanátok budapesti gimnáziumokat? 4,8 az átlagom 7.év végén, utálok tanulni, soha nem is szoktam, általában az órán jegyzem meg a dolgokat. Egyébként sem akarom megváltani a világot az eszemmel, szóval nem tudósnak, kutatónak, orvosnak készülök :) DE olyan iskolába szeretnék járni, ahol különlegesebb nyelveket is tanítanak, mint pl az olasz, spanyol és az angol oktatása színvonalas. Várom a javaslatokat, tapasztalatokat :) főként a VII. kerület közelében lévő iskolák érdekelnek

A Madách I. Gimi szimpatikusnak tűnik, tudnátok róla véleményt, tapasztalatot írni?



2016. júl. 13. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szakközép vagy Gimi?


Ha szakközép milyen szak?


Ui: Én jobban szeretem a szakközepet mert az ad szakmát és érettségit.


Egyébként ezt tanuld meg:


A gimi igazából lényegtelen továbbtanulás céljábol, én se egy kiemelkedő szakközépbe jártam mégis most az eltén ülök. Csak az a lényeg hogy 11,12+ az érettségi jó legyen.

2016. júl. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen gimnázium
2016. júl. 13. 17:21
 3/5 anonim válasza:

Szia. :) Én is most leszek nyolcadikos,és nekem a József Attila Gimi szimpatikusnak tűnik. :)

Van: angol-olasz , angol-spanyol és angol-francia, meg emelt szintű biológia és emelt szintű matek osztály.Az ismerőseim azt mondják hogy jó suli és a tanárok is jók. Más gimit nem tudok ajánlani,de remélem tudtam segíteni. :)

2016. júl. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Utolsó vagyok.

Bocsi,azt nem láttam hogy a VII. kerület környékén keresel gimit. :/ (Ez a 11. Kerületben van.)

2016. júl. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz tanulni ne gyere a Madáchba :)
2016. okt. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!