Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE KVIK gólyatábor? Milyen?...

BGE KVIK gólyatábor? Milyen? Érdemes elmenni?

Figyelt kérdés
Lesz egy pár ismerősöm a szakon, meg valószínűleg kolis leszek, szóval remélem ott is tudok majd barátokat szerezni, de gondolkodok azon, hogy menjek-e. Nem vagyok az a vetkőzős típus :D milyen szokott lenni a gólyatábor? Kihagyható? Utána is tudok majd barátokat szerezni?

2016. júl. 15. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Habár, nem vagyok még bge-s, de én is ugyanide fogok járni, és eddig az én ismerőseimtől csak azt hallottam, hogy nem fognak menni. Lehet, hogy én mozgok rossz körökben:D

Egyébként a legtöbb gólyatábor a piálásról/vetkőzésről szól szerintem, így nem hiszem, hogy itt lesz majd idő barátokat szerezni, az első hetekben sokkal több idő lesz gondolom ismerkedésre.

2016. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Én kihagytam, de nem veszítettem vele semmit. Tényleg csak a piálásról meg a vetkőzésről szól, barátokat nem ott kell szerezni, úgyse emlékszik senki semmire belőle. :D
2016. júl. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

megerősítem. a piát beléd öntik :D és vetkőzős játékok, és még te vagy a nyomorék amiért nem öltözöl meztelenre o.O

''miattad veszti el a csapat a pontot''

inkább adj pénzt a rászorulóknak, de ne egy ilyen gólyatáborra..

2016. júl. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Hát , nálunk 0-24 publikus szex volt mindnehol.

Ha szélsőségesen extrovertált vagy, akkor jó buli lehet, de amúgy szerintem kerüld! :D

Viszont tanévkezdéskor lépj be egy hallgató szirvezetbe, ott tudsz gyorsan barátokat szerezni és sokkal hasznosabb.

2016. júl. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hűha, köszi a válaszokat! Így tuti nem megyek :D
2016. júl. 17. 12:05
 6/10 anonim válasza:

Hali. Én az angol kereskedelem és marketing szakra megyek. :) KVIK

Szintén kolis leszek, gólyatáborról én is csak "rosszat" olvastam, szóval oda én sem megyek.

Viszont barátkozni szívesen, meg minden, írjatok, ki tudja. :)

19/L

2016. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Engem turizmusra vettek fel, én megyek a gólyatáborba, szerintem te se hagyd ki:)

Én is szívesen barátkozok, nyugodtan írhattok:')

2016. aug. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
71%

Tavaly nálunk már nem volt 0-24 szex :D

Nekünk már a feladatokon volt a hangsúly, meg a csapaton, hogy együtt legyünk és szórakozzunk. Ha nem élveztünk valamit akkor változtattak a csopvezeink, egy jó sör sose rossz :D

Este meg buli kifulladásig! Szerintem egyik legnagyobb élmény egyetemi évek alatt, kár lett volna kihagyni.

2016. aug. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is turizmusos leszek, és megyek a gólyatáborba :) Menyire vannak szivatások? Nem akarom kihagyni a tábort de azért félek a dologtól :/
2016. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Utólag, kihagyhatatlan, nagyon nagy élmény volt, nem vagyok az a bulizós típus de engem is elragadott a hangulat, csak el kell engedni magad ahogy mondják és menni a tömeggel. Életre szóló élmény ! :)
2016. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!