Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen esetben valahogy lehet...

Ilyen esetben valahogy lehet pótolni a hiányzó oldalt?

Figyelt kérdés

A felvin néhány dokumentumom csak július 12 után került feldolgozásra, ami azt jelenti, hogy az elutasítottakat nem engedi újra feltölteni.

Az érettségi bizonyítványomat azért utasította el, mert hiányzik a záradékos oldala. Ez a hiány nekem nem tűnt fel akkor, csak most amikor kiírta, hogy el van utasítva.

Ilyenkor valahogy el lehet küldeni a hiányzó oldalt? Vagy érvénytelenné vált a felvételim???



2016. júl. 17. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem :(


"Felhívjuk szíves figyelmét, hogy a módosító kérelmek benyújtásának, valamint a még hiányzó dokumentumok pótlásának határideje 2016. július 12. éjfélkor lejárt, ezért az e-felvételiben ilyen jellegű kérelmet a továbbiakban nem tud leadni, dokumentumot nem tud feltölteni! "

2016. júl. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Nálam is pontosan ugyanez a helyzet és eléggé kétségbe vagyok esve.:((

Írtam emailt az info@felvi.hu-ra, remélem, hogy van rá valami megoldás.

2016. júl. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudsz pótolni, pótfelvételire tudsz jelentkezni ezek után.
2016. júl. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írtál nekik e-mailt? Ha nem, sürgősen tedd meg, egy próbát megér, hátha tudnak segíteni.
2016. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!