Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor jönnek általában a...

Mikor jönnek általában a középiskolából a potvizsga részletes papírjai?

Figyelt kérdés
Nem sokára augusztus és potvizsga,és még egy darab papírt se kaptam hogy mikor lesz milyen időpontban és miből készüljek fel...mikor várható hogy kiküldik?
2016. júl. 19. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudomásom szerint nem küldenek semmit. Én is vizsgázom augusztusban. Az év egész anyagából van, sulitól függően szóbeli és/vagy írásbeli. A dátumot ki szokták írni a honlapra, a felkészülést magadnak kell megoldanod.

Sok sikert! :)

2016. júl. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm :/ Neked is sok sikert! Mibol vizsgazol ha megkerdezhetem? :)
2016. júl. 22. 02:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Matekból és töriből kell vizsgáznom, de nem bukás miatt. Ösztöndíjat kaptam, és kimentem 3 hónapra külföldre, így a tanév végéről lecsúsztam, és nincs elég jegyem, hogy le tudjanak zárni. Inkább azt választottam, hogy eltolom a vizsgáimat :)

Te miből mész?

2016. júl. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Neked miből (tantárgy) kell menni?
2017. ápr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!