Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik középiskolákba vennének...

Melyik középiskolákba vennének fel?

Figyelt kérdés

7. oszt. évvégi jegyeim:

Magyar nyelv 4

Irodalom 3

történelem 3

matematika 3

földrajz 4

fizika 3

kémia 4

informatika 4

biológia 3


Milyen középiskolákba vennének fel ilyen jegyekkel? Már keresgéltem és találtam párat, ezekbe lenne esélyem?

Zrínyi Miklós Gimnázium

Petőfi Sándor Gimnázium

Bródy Imre Gimnázium


Ezeken kívül tudnátok még budapesti gimáziumokat ajánlani ahova lenne esélyem bekerülni?


A válaszokat előre is köszönöm!



2016. júl. 19. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyrészt attól függ, milyen felvételit írsz jövőre, a jegyek kevesebbet nyomnak a latban. Szerintem ha nekiállsz rendesen tanulni, meghúzódó a jövő évet, szinte bárhová mehetsz még. Az alapján keress inkább, hogy mi érdekel! Mit tanulsz szívesen? Konkrét szakokat néztél? :)
2016. júl. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudom mi érdekelne. Leginkább olyan iskolákat keresek ahol van általános szak de nyelvi osztály is jó lenne.
2016. júl. 20. 10:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Weöres Sándor Gimi
2016. júl. 21. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyelvet nem tanulsz?
2016. júl. 21. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#4 De angolul tanulok csak azt valahogy kifelejtettem. Az 4-es lett

2016. júl. 21. 11:37
 6/6 A kérdező kommentje:
Még néztem a kispesti Deák Ferenc Gimnáziumot és a Vörösmarty Mihály Gimnáziumot (VII.ker.). Ezekbe illetve a fent említett gimnáziumokba mennyi esélyem lenne?
2016. júl. 28. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!