Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha én jelentkeztem OKJ-s...

Ha én jelentkeztem OKJ-s tanfolyamra, akkor kell kapnom valami igazoló lapot vagy nem?

Figyelt kérdés
Megvonták a családit, én meg rá egy hétre bementem az iskolába intézkedni, de semmilyen papírt nem kaptam. Hogy lehet igazolni, hogy még tanuló vagyok?

2016. júl. 21. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert a jelentkezéssel még nem jött létre tanulói jogviszony.
2016. júl. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor hogy tudok igazolni, hogy újra kapjunk családit? vagy ez csak ősztől, vagy hogy működik, kérlek felvilágosítanál? :)
2016. júl. 21. 15:53
 3/8 anonim ***** válasza:
igen, majd szeptemberben, a beiratkozással jön létre a jogviszony, és iskolarendszerű, nappali tagozatos a képzés, kérsz iskolalátogatásit és bekülditek a kormhivatalba.
2016. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. júl. 21. 17:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy rögtön beiratkozás után kérjél iskolalátogatási igazolást, lehetőleg még azon a héten vidd be a kormányhivatalba a papírt. Ha szeptemberben beviszed, akkor visszamenőleg kifizetik.


Más:

Halmozottan hátrányos helyzetűnek minősített a jegyző?

Ilyen szociális helyzetben az önkormányzatnál, vagy a járási hivatalban, kell kérni rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény megállapítását és e mellett kell kérni a hátrányos vagy halmozottan hátrányos helyzet megállapítását is külön. Ezek a határozatok is jogosítanak különböző dolgokra, ha meg vannak. De ha tudsz erről, akkor ez tárgytalan.

2016. júl. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kb 2 hete voltam bent és nem kértem iskolalátogatásit. De akkor, ha minden igaz, szeptembertől megint kapjuk és az elmúlt havi(aka)t is?
2016. júl. 25. 21:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen , visszamenőleg 3 hónapra kifizetik. De csak akkor , ha kérvényezed, azaz az iskolalátogatási papírt beviszed a kormányhivatalba és kéred a Folyósítását.
2016. júl. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. júl. 30. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!