Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikortól lehetett megnézni az...

Mikortól lehetett megnézni az efelvételin a kiszámolt pontjaidat?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, amit te a honlapon bepötyögött eredményeid alapján kiszámol a gép, hanem a hivatalosra, ami megjeleni a jelentkezésed mellett hogy arra a szakra hány pontod van.

Valakinek van tapasztalata a fellebbezéssel kapcsolatban?



2016. júl. 24. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy már meg kellett volna jelennie nálad, és 21-dikéig lehetett fellebbezni
2016. júl. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bocsi félre olvastam, tizenkettedike után meg kellett volna jelennie az efelviben, és 21ig lehetett fellebbezni
2016. júl. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már nem tudsz fellebbezni, 21-én járt le a határidő.
2016. júl. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elméletileg július 18.-án mindenkinek megjelent.
2016. júl. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Annyi a bajom, hogy én erről semmilyen hivatalos értesítőt nem kaptam, hogy megjelent, húzzam oda a seggem, és nézzem meg, hogy stimmel e. Tegnap felmentem a felvi oldalára és láttam a cikket. Végignéztem az összes levelet, amit tőlük kaptam, az egyikben sem említik.
2016. júl. 25. 08:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Már hónapok óta ki volt írva, hogy július közepétől elérhetőek lesznek a pontszámok.
2016. júl. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az Efelvételi nyitólapján kívül, hova?
2016. júl. 25. 10:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Belépsz az e-felvibe és ott a jelentkezések pontszámokra kattintasz.
2016. júl. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Kb mindenhova... a te hibád, ha a felvételi közeledtével nem nézel utána semminek.
2016. júl. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!